Opiner Helpdesk: Mail

Blog

Novinky, informácie a všetko dianie okolo redakčného systému Opiner CMS a jeho služieb.

Stránkovanie
1 2 3 4 5 [6]

Aug05

Opiner CMS Release Candidate

Tak a je to tu, bola vydaná nová verzia systému a to Release Candidate, čo znamená, že systém je už v takej fáze, že možno každú chvíľu bude vydaný do definitívného vydania. A aké zmeny nastali ? Čítajte článok…

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 526x prečítané
Júl28

Opiner CMS BETA 2.1

Na žiadosť užívateľov systému som vytvoril novú menšiu verziu Opinera, ktorá opravuje 2 veľké chyby, o ktorých sa môžete dočítať v článku. Ak chcete túto verziu mať, tak si ju stiahnite na stránke Download, kde nájdete aj aktuálizáciu na prechod z predchadzajúcej verzie systému.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (2)1 582x prečítané
Júl27

Opiner CMS 2

Ja viem, ešte som ani nevidal konečné vydanie redakčného systému Opiner CMS 1 (ktoré je teraz len ako BETA 2) a už sa ženiem do vývoja druhej verzie. Čo ma k tomu vedie a čo bude nové ? Tak to sa dozviete v tomto článku.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (1)1 560x prečítané
Júl20

Nové motívy

Na stránku som pridal 4 nové motívy, ktoré môžete sťahovať na stránke Motívy a následne si ich vložiť do svojích Opinerov. Nezabudnite si prečítať aj súbor readme.txt pre pochopenie inštalácie motívu.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)3 871x prečítané
Júl14

Opiner CMS web

Už aj redakčný systém Opiner CMS má svoje oficiálne stránky, na ktorých sa momentálne nachádzate. Práve tu budete môcť nájsť všetky nové informácie, kompletnú dokumentáciu, všemožné návody a všetok oficiálny download k tomuto systému. Dúfam, že sa Vám tento web bude páčiť prinajmenšom ako Opiner CMS a budete ho pravidelne navštevovať.

Tomáš Tatarko Komentáre (1)3 913x prečítané

Stránkovanie
1 2 3 4 5 [6]