Opiner Helpdesk: Mail

Blog

Novinky, informácie a všetko dianie okolo redakčného systému Opiner CMS a jeho služieb.

Stránkovanie
1 2 3 4 [5] 6

Okt11

Ako na Mod Re-Write

Chcete na svoje stránke spojazdniť Mod Re-Write spolu s generovaním SEO pozitívnych odkazov? Tak v dnešnom článku Vám to krok sa krokom opíšem a Vy už budete vedieť ako nato.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)3 434x prečítané
Okt07

Zmeny na naších stránkach

Ako ste si možno všimli, tak na tejto stránke došlo k nejakým zmenám. Medzi tie hlavné patrí to, že som odstránil subdomény blog(.opiner-cms.net) a pviewer(.opiner-cms.net) a prečo som tak urobil? Nuž tieto 2 weby neberiem za potrebné naďalej nechať spustené, keďže sa nenašlo toľko námetov na nový obsah. Taktiež som výrazne prepracoval Download Page, ktoré je teraz oveľa viac priehľadnejšie a ponúka viac súborov na stiahnutie. Taktiež som aktualizoval informácie O systéme. Taktiež momentálne pracujem na spustení služby OCAA, čo je možnosť pre Vás inzerovať v redakčnom systéme Opiner CMS (konkrétne v administrácií). Tak toľko zmeny, ktoré sa objavili na tejto stránke súvisiac s vydaním Opiner CMS RC5.

Tomáš Tatarko Komentáre (2)4 690x prečítané
Okt07

Opiner CMS Release Candidate 5

Uvoľnená bola nová verzia redakčného systému Opiner CMS a to Release Candidate 5. A už teraz Vám môžem oznámiť, že konečne vyjde Opiner CMS 1.0.0.0 a dátum vydania je stanovený na 15.10.2008. Tak už teraz sa môžete tešiť… A aké zmeny pribudli v tejto aktuálne novej verzií, to sa dozviete v článku.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 546x prečítané
Sep15

Opiner CMS Release Candidate 4

Nová verzia redakčného systému Opiner CMS je tu a nesie názov Release Candidate 4. A ako je zvykom, dávam si limit, počas ktorého ak sa nenájdu žiadne chyby, tak uverejním Opiner CMS 1.0.0.0 a je to 5 dní. A aké sú zmeny? – to si môžete po nainštalovaní pozrieť na novinke – Domovskej stránke administrácie. Sťahovať môžete v sekcií Download.

Tomáš Tatarko Komentáre (4)4 935x prečítané
Sep14

Opiner CMS Release Candidate 3

Prvé nájdené chyby, ktoré sa našli do pár desiatok minút boli opravené a pribudla aj jedna nová funkcia. Inak povedané máme tu Opiner CMS verzie Release Candidate 3. A aké sú zmeny ?

  • Pridanie nového generovaného obsahu do menu, kde by sa zobrazovali články, ktoré boli najviac krát prečítané.
  • Oprava chyby, ktorá spôsobovala chybné načítanie konfigurácie, ak nejaké nastavenie obsahovalo úvodzovky.
  • Oprava chyby, ktorá spôsobuje, že sa nenačíta Texyla pri úprave komentára.
  • Oprava chyby, ktorá spôsobuje, že sa nenačíta Texyla pri úprave postu mikroblogu.
  • Doba, po ktorej sa počíta návšteva článku za jeho opätovné prečítanie sa predĺžila z 10 na 30 minút.

Inštalačný a aktualizačný balíček nájdete v sekcií Download.
Poznámka: ak ste aktualizovali RC3 skôr ako pred 21:30, tak prosím použite aktualizačný balíček ešte raz s tým, že nahrajete iba súbory index.php, pviewer.php, admin/about.php a media/get-config.php z inštalačného balíčku.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)4 762x prečítané
Sep14

Opiner CMS Release Candidate 2

Opäť som tu s novom verziu a tentokrát to je Release Candidate 2. A opäť je systém vo fáze, kedy sa blíži jeho vydanie a opäť si dávam limit 10 dní nato, aby som našli a opravili prípadne chyby krásy a potom sa tešte na Opiner CMS 1.0.0.0 ;-) Pre sťahovanie novej verzie systému alebo aktualizácie prejdite na Download.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)4 588x prečítané
Sep01

Opiner CMS Release Candidate inovation

Tak a je to tu, bola vydaná nová verzia systému a to Release Candidate inovation. Systém je už tak vo fáze, kedy sa blíži jeho vydanie – ak sa počas najbližších 10 dní neobjaví žiadna chyba, prípadne tie nájdené sa opravia, tak sa môžete tešiť na Opiner CMS 1.0.0.0 ;-) Pre sťahovanie novej verzie systému alebo aktualizácie prejdite na Download.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)4 112x prečítané
Aug29

Zmeny na stránke od RCi

Od príchodu novej verzie redakčného systému Opiner CMS plánujem urobiť na tejto stránke určité zmeny a medzi nie patria napríklad aj 2 nové subdomény a to Pviewer, kde nájdete všetky informácie, veci na stiahnutie, vývojové verzie a celkovo všetok obsah týkajúci sa novej web-aplikácie od nás a to Pviewer galérií a prehliadaču obrázkov. Táto subdoména je funkčná už aj v týchto chvíľach – Pviewer – ale pre Vás je blokovaná až do jej oficiálneho spustenia, ktoré je 01.09.2008, kedy sveto sveta uzrie aj Opiner CMS RCi. Taktiež by som rád pridal novú subdoménu, kde by som vytvoril oficiálny blog tohto systému a kde by ste mali možnosť nájsť všetky zákulisné informácie o tomto redakčnom systéme. A čo sa týka tejto základnej stránky, tak plánujem už konečne napísať kompletnú dokumentáciu, napísať nejaké tie návody a tak tento systém priblížiť novým jeho užívateľom.

Tomáš Tatarko Komentáre (4)4 151x prečítané
Aug18

Opiner CMS RCi - príprava

Plánujem pripraviť opäť novú verziu redakčného systému Opiner CMS, ktorá bude ako keby inovácia pre tu aktuálnu (preto to „i“ za názvom RC). Nová verzia by mala priniesť novinky najmä pri galérií. Predčasný zoznam zmien môžete nájsť na mojom blogu pri článku Plánujem OC RCi.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)4 001x prečítané
Aug05

RC - konvertovanie motívov

Pri novej verzií Opinera prestali byť aktuálne motívy kompatibilné a preto pridávam návod ako ich prerobiť, aby kompatibilné. Ak máte nejaký svoj, tak si prečítajte tento článok, ktorý Vám v tomto pomôže.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 645x prečítané

Stránkovanie
1 2 3 4 [5] 6