Opiner Helpdesk: Mail

Blog

Novinky, informácie a všetko dianie okolo redakčného systému Opiner CMS a jeho služieb.

Stránkovanie
1 2 [3] 4 5 6

Jan06

Tvorba Motívov (doplnky)

Troška dávnejšie som napísal článok Tvorba motívov, podľa ktorého ste si mohli prerobiť vlastný motív pre redakčný systém Opiner CMS. No pri tomto článku som všetko opisoval iba tak, aby Vám to fungovalo. No v dnešnom článku prinesiem aj zopár trikov, ktoré Vám dovolia stránku (a motív) troška vylepšiť.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (2)2 190x prečítané
Dec17

Tvorba motívov

Chcete si pre svoju stránku vytvoriť vlastný motív – chcete byť jednoducho iný? Tak rozhodne čítajte tento článok, kde sa dozviete, čo a ako.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)3 209x prečítané
Dec08

Malé výročie

Dnešný deň je niečím zvláštny, totiž Opiner CMS ma dôvod na oslavy, keďže slávi jedno výročie. Pred rokom, 08.12.2007 bol totiž spustený môj historicky prvý blog. Aj keď už som mal predtým vytvorené nejaké stránky, ale tento blog Vám dávam špeciálne do pozornosti, lebo práve na jeho základoch je postavený redakčný systém Opiner CMS. Je pravda, že za ten čas systém prešiel veľkými zmenami a z pôvodného kódu by sme počet rovnakých riadkov zrátali na jednej ruke, no myslím, že treba si to pripomenúť, veď prvý rok to nie je každý deň.

Tomáš Tatarko Komentáre (1)6 433x prečítané
Dec08

Motívy: aké budú?

V dnešnom článku by som Vám chcel priblížiť moje plány, ktoré by som chcel čoskoro realizovať. Aktuálny systém motívov je pomerne krátko – od verzie 1.0.0.5, ale uvedomil som si, že by sa zišlo prerobiť ho, najmä v jednej časti a to šablónovanie zoznamu článkov. No viac o týchto plánovaných zmenách spomeniem v článku.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)2 035x prečítané
Dec06

Inštalácia motívov

V tomto článku si môžete prečítať návod, ako nainštalovať a nastaviť motív, ktorý ste si stiahli z tejto stránky.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 936x prečítané
Dec06

Opiner CMS 1.0.0.5

Prešli 2 dni, som tu opäť a redakčný systém Opiner CMS má svoju novú verziu, konkrétne 1.0.0.5. Ide viac menej o opravu chýb, ale táto aktualizácia prináša aj nejaké tie novinky, ktoré však už nájdete v článku. Na záver už len pridávam odkazy: Aktualizácie – stiahnite si a nainštalujte si aktualizácie pre svoju stránku, kde už máte nainštalovaný redakčný systém Opiner CMS. Opiner CMS Download – ak ešte nemáte Opiner CMS redakčný systém na svojej stránke, tak si stiahnite inštalačný balíček a pridajte sa k nám.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 892x prečítané
Dec04

Opiner CMS 1.0.0.4

Po dlhom čase, najmä pre redakčný systém Opiner CMS je tu nová verzia, ktorá prináša celkom slušný obnos noviniek, ale tie si pozrite v článku. Ide o verziu 1.0.0.4, ktorá prináša aj postranné zmeny, najmä na týchto oficiálnych stránkach. Bol zmenený motív (ktorý sa behom pár dní ešte bude graficky dolaďovať), prerobená bol aj sekcia Download (kde môžete 1.0.0.4 sťahovať) a boli aj odstránené aj sub-domény Art a Blog, ktoré ako keby „šupnem“ priamo sem, všetko behom pár dní. Ospravedlňujem sa, že nie je tu tak „dokončená“ stránka, ale podľa mňa lepšie, ako by mala byť nefunkčná „v rekonštrukcií“.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 610x prečítané
Nov19

Opiner CMS VIP - výsledky (update)

Tak a došlo k vyhláseniu výsledkov súťaže – Opiner CMS VIP, ktorá bola vyhlásená pred 2 dňami, kde bolo Vašou úlohou uhádnuť, aké auto sa nachádzalo na obrázku. No a správnou odpoveďou je Ferrari Enzo – ale to väčšina z Vás vedela – priznávam, úloha bola jednoduchá, ale víťazom sa stáva Michal Frajkor. No a pre tých, čo nevyhrali dávam len odkaz na záver: nezúfajte, súťaže ešte budú ;)

Tomáš Tatarko Komentáre (0)6 568x prečítané
Nov17

Opiner CMS VIP - súťaž

TaTy Studio prvýkrát spúšťa súťaž, ktorá priamo súvisí s redakčným systémom Opiner CMS. A čo môžete v tejto vyhrať? Nuž môžete vyhrať klientský účet Opiner CMS VIP, ktorý má svoje patričné výhody, aké? To sa dozviete v dnešnom článku.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 651x prečítané
Okt30

Opiner CMS 1.0.0.3

Nečakane je tu nová verzia redakčného systému Opiner CMS 1.0.0.3. Nie je tá, o ktorej som písal v predchádzajúcom článku, ale opravuje vážne chyby (za upozornenie ďakujeme Dominikovi Kaprálikovi), viac o zmenách sa dozviete v článku. Zároveň oznamujem, že spomínaná nová verzia sa premenúva na 1.0.1.0 a bude obsahovať niekoľko ďalších noviniek, no o tom neskôr. Na záver pridávam už len odkaz na Download.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)1 525x prečítané

Stránkovanie
1 2 [3] 4 5 6