Opiner Helpdesk: Mail

Blog

Novinky, informácie a všetko dianie okolo redakčného systému Opiner CMS a jeho služieb.

Stránkovanie
1 [2] 3 4 5 6

Aug01

Koniec podpory

Tak ako som spomínal pri bleskových správach, tak dnešným dňom končí oficiálne podpora pre Opiner CMS línie 1.0.x, preto ak dostávať podporu aj naďalej, tak Vám odporúčam čím skôr aktualizovať na verziu 1.1.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)15 074x prečítané
Júl15

Ešte ohľadom...

Čo čert nechcel (a zákony schválnosti prikazovali), mi včera od nejakej 4 poobede prestal fungovať internet a preto som nemohol večer urobiť, čo som mal. Článok sa síce pridal, sťahovať ste mohli, no to len preto, že tieto veci som na web nahodil už predtým. No napríklad portál Opiner Friends som mohol spustiť až teraz a taktiež ešte jednu vec som už nemohol vložiť do článku, preto ak používate Mod ReWrite, čítajte ďalej.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)3 160x prečítané
Júl14

Narodeniny

Práve v dnešný deň slávi redakčný systém Opiner CMS svoje prvé narodeniny. Je to už jeden rok, čo sa na svet dostala jeho prvá vývojová verzia, hoci niesla pomenovanie Beta 2. Beta 1 nikdy oficiálne neexistovala a je skôr chápaná ako celok zdrojových kódov, ktoré fungovali na mojom niekdajšom blogu, z ktorého práve vznikol Opiner. Ten sa po celý rok vyvíjal, až sa zmenil na nepoznanie. Viac o histórií a narodeninové prekvapenia nájdete v článku, odporúčam si ho prečítať.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (2)3 063x prečítané
Jún14

Novinky

Hneď na začiatok dnešného článku by som sa Vám chcel ospravedlniť – ja viem, už dlho som sa neozýval, no to by som chcel práve dneškom napraviť. Spomenúť by som chcel pár noviniek, ktoré sa točia okolo čoho iného než redakčného systému Opiner CMS. Preto ak sa oň zaujímate, tak Vám jednoznačne odporúčam čítať viac.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (4)2 534x prečítané
Apr28

Carmen (1.0.8) je tu

Vývoj na redakčnom systéme Opiner CMS pokračuje a dospel do verzie Carmen, čo je kódové označenie pre 1.0.8. Táto verzia priniesla niekoľko užívateľmi žiadaných funkcií, opravila pár chýb, takže, nech sa páči, môžete sťahovať aktualizácie. Dodám len upozornenie, že motívy nebudú kompatibilné, resp. sa budú podivne zobrazovať. Po nainštalovaní aktualizácie bude ako motív stránky nastavený nový default (Carmen). Ak si chcete prerobiť svoj motív na nové SPV, článok ako to urobiť nájdete na novom portáli Developer Centre. Viac informácií o tomto portály aj o iných zákulisných veciach okolo Opinera prinesiem už každú chvíľu.

Tomáš Tatarko Komentáre (1)10 569x prečítané
Apr14

Opiner CMS Bianca (1.0.7)

Opäť nám vyšla nová verzia nášho redakčného systému Opiner CMS, konkrétne Bianca (1.0.7). Tá prináša napríklad nové štatistiky vo forme grafov, nový obrázkový antispam u komentárov a pár drobných zmien. Viac nájdete klasicky v administrácií pri aktualizáciách.

  • Aktualizácie – aktualizujte si svoj web práve na túto verziu.
  • Download – stiahnite si novú inštaláciu v prípade, že sa chystáte spustiť novú webovú stránku.
Tomáš Tatarko Komentáre (0)8 268x prečítané
Apr12

Opiner CMS Sofiono (1.0.6)

Po dlhej dobe uzrelo svetlo sveta Opiner CMS redakčný systém v novej verzií, konkrétne Sofiono (1.0.6). Ak chcete aktualizovať svoj už rozbehnutý web práve na túto verziu, tak siahnite po aktualizáciách alebo ak si chcete vytvoriť novú stránku, tak si stiahnite inštaláciu.

Pre tých, čo aktualizujú pridávam upozornenie, že po prepísaní súborov bude potrebné znova nastaviť štartovaciu sekciu stránky.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)6 782x prečítané
Feb25

Opiner Friends

Prišiel čas, aby redakčný systém Opiner CMS mal svoju skupinu ľudí, ktorí ho používajú pokope. Aby si používatelia mohli vymieňať názory nielen s tvorcami, ale aj s ostatnými používateľmi. A to nielen to. Napríklad, tvorcovia potrebujú nápady na nové vylepšenia, funkcie. Potrebujeme vlastne inšpiráciu od Vás milí používatelia.

Tak to je jedna z hlavných ideí projektu, ktorý v tejto dobe spúšťa Miroslav Belányi na našej doméne, tak nech sa páči, prejdite na Opiner Friends.

Tomáš Tatarko Komentáre (0)8 620x prečítané
Feb19

Opiner CMS Liberté 1.1.0

Jedná nová verzia,
Desiatky noviniek,
Stovky zmien,
Tisícky nezažitých emócií.

Tak aj takto by sa dalo opísať, čo prinesie redakčný systém Opiner CMS v novej verzií Liberté alebo aj 1.1.0. Ak si chcete prečítať viac detailov, tak len čítajte článok.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (2)2 117x prečítané
Feb14

BarCamp 2 na Slovensku

Už hneď o pár dní sa v Bratislave koná podujatie BarCamp (2), kde sa stretávajú ľudia, ktorí majú niečo spoločné s internetom a médiami na Slovensku, či už aktívne, alebo formou záľuby. Preto by som Vás chcel nepriamo pozvať na toto podujatie, na ktorom sa zúčastním aj ja sám, čiže ak máte nejaké otázky ohľadom redakčného systému Opiner CMS, tak je toto ideálna príležitosť, ako o ňom niečo dozvedieť.

Prejsť na celý článok

Tomáš Tatarko Komentáre (0)2 044x prečítané

Stránkovanie
1 [2] 3 4 5 6