Opiner Helpdesk: Mail

Novinky z rodinky

V posledných dňoch sa toho veľa udialo okolo rodiny webov Opiner a čo presne sa stalo, tak to by som Vám rád priblížil v dnešnom článku, pri ktorom Vám samotné novinky aj bližšie opíšem.

Opiner Friends

Keď sme spúšťali službu Opiner Friends, tak našim zámerom bolo najmä zistiť, čo Vy ako užívatelia potrebujete a čo naopak chcete ako bonusové služby. Najprv sme Vašim nápadom tíško načúvali a dnes po mesiaci aj niečo od spustenia už Opiner Friends funguje v Beta prevádzke. Oproti pôvodne ponúkanej služby je už dnes rozšírená o mnoho užitočných funkcií. Môžem spomenúť fórum, na ktorom môžete riešiť Vaše problémy s redakčným systém Opiner CMS, dávať nám nápady na nové funkcie, či len tak nezáväzne debatovať na rôzne témy. Taktiež môžete pridávať odkazy na stránky, ktoré Vás zaujali, prípadne tie Vaše a pochváliť sa tak pred ostatnými užívateľmi. Celá služba má navyše vynovený design a taktiež bolo do nej za-implementované BBC (Bulletin Board Code) rozhranie na písanie textu. Pre tých, čo ich Opiner Friends pôvodne nezaujal rozhodne odporúčame jeho opätovnú návštevu.

Opiner Images

Opiner Images je nová služba, na ktorú môžete voľne nahrávať obrázky (samozrejme, že podľa pravidiel) a tieto obrázky následne použiť na Opiner Friends fóre.

Opiner Links

Tí z Vás, ktorí máte na svojich stránkach povolené odkazy na linkovacie služby určite privítate našu novú službu Opiner Links, ktorá práve takouto službou na zbieranie odkazov je. Ikonku na pridanie do zoznamu si môžete všimnúť aj pod týmto článkom a ak si ju chcete pridať aj Vy na Vaše stránky, tak na portáli Opiner Friends nájdete patričný súbor na stiahnutie.Dátum pridaniaŠtvrtok, 27. August, 2009 @20:30
AutorTomáš Tatarko
Kategórie
NálepkyŽiadne
Komentované0x
Prečítané4 014x
Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom

Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*


Váš email

Nezobrazuje sa, Gravatar povolený

Váš web


Antispam ochrana*

Text príspevku*